Htp Paracetamol Coffeine 500Mg Tabl kopen? | Drogisterij Die Grenze
Winkelwagen
Uw winkelwagen is leeg

Bekijk het aanbod op onze website en voeg producten toe aan je winkelwagen.

Gratis verzending vanaf 35.-
60+ fysieke winkels
Binnen 1-2 werkdagen in huis
Htp Paracetamol Coffeine 500Mg Tabl

Htp Paracetamol Coffeine 500Mg Tabl

Healthypharm 20 ST

€ 1,49

  • Binnen 1-2 werkdagen in huis
  • Gratis verzending vanaf 35.-
  • 60+ fysieke winkels

Productomschrijving

Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg, tabletten

Geneesmiddel  RVG 20653 UAD
 
Claims 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is een geneesmiddel in de vorm van tabletten en heeft een
pijnstillende en koortswerende werking.

Waarvoor wordt dit middel gebruikt 
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg wordt gebruikt bij koorts en pijn bij griep, verkoudheid en na
vaccinatie, hoofdpijn, kiespijn, zenuwpijn, spit, spierpijn en menstruatiepijn.
 
Niet gebruiken bij 
U bent allergisch voor één van de stoffen in dit geneesmiddel
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar.
 
Samenstelling
Werkzame stoffen:  Elke tablet bevat 500 mg paracetamol en 50 mg coffeïne.
Hulpstoffen:  microkristallijne cellulose (E460), maïszetmeel, povidon (E1201), glycerol (E422), docusaat natrium, natriumcarboxymethylzetmeel (E466), siliciumdioxide (E551), magnesiumstearaat (E470B).

Dosering 
Volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar (> 55 kg lichaamsgewicht):
Zo nodig 1 à 2 tabletten (500 – 1000 mg) per keer, zo nodig iedere 4 tot 6 uur herhalen, maximaal 6
tabletten (3000 mg) per 24 uur.

Kinderen in de leeftijd van 12 tot 15 jaar (40-55 kg lichaamsgewicht):
1 tablet per keer, maximaal 4 tot 6 tabletten (2000-3000 mg) per 24 uur.
Paracetamol/Coffeïne HTP 500/50 mg is niet geschikt voor kinderen onder de 12 jaar

Wijze van gebruik 
De tablet heel, zonder kauwen innemen met een half glas water.

Lees voor gebruik de bijsluiter. 

Let op! Bij dit product kan een dosering op gewicht van toepassing zijn, kijk dit na in de bijsluiter. Let op de maximale dagdosering

Verantwoordelijk voor het in de handel brengen 
Healthypharm B.V.
Van de Reijtstraat 31-E
4814 NE Breda
Nederland

 

Specificaties

Artikelnummer8714632066656
EAN nummer8714632066656
hoofdcategorie Pijnstillend
soort Aftershave
merk Healthypharm
inhoud 20 ST